Istorija

UAB Dimedium Lietuva savo veiklą pradėjo 1995 metais Kaune pavadinimu Dimeli Baltic. 2007 metais pavadinimą keitė į UAB Dimela Lietuva, o 2020 metais įmonė visose trijose Baltijos šalyse susivienodino pavadinimus, kad klientams ir partneriams būtų lengviau atpažinti kiekvieną iš jų kaip - Dimedium Group narę.

UAB Dimedium Lietuva - tai didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti veterinariniais vaistais ir vakcinomis, gyvūnų priežiūros produktais bei ūkio įranga. 2020 metais atšventė savo veiklos Lietuvoje 25-metį. Lietuvos rinkoje mūsų įmonė dirba keliomis kryptimis: Darbas su mūsų labai gerbiamais stambių gyvulių augintojais. Jiems mes visuomet pasiruošę padėti savo konsultacijomis šėrimo, gydymo bei ligų prevencijos klausimais.Galvijų augintojams siūlome informatyvią ūkio analizės paslaugą Ūkiškas žvilgsnis. Netrukus bus įdiegta ir nauja interneto svetainė pavadinimu SmartFarm, kurioje rasite visus inovatyviausius sprendimus ūkiui. Bendraujame su veterinarijos gydyklomis ir klinikomis. Tiekiame aukščiausios kokybės dietinius bei gydomuosius ėdalus SPECIFIC, o iškilus grėsmei augintinio sveikatai, galime pasiūlyti platų asortimentą vaistų. Dirbame su veterinarijos vaistinėmis, kurioms tiekiame platų veterinarinių vaistų, pašarų papildų, ir kitų produktų asortimentą.

UAB Dimedium Lietuva – tai įmonė, kurioje dirba daug veterinarijos gydytojų dirbusių praktinį darbą ūkiuose, smulkių gyvūnų klinikose. Įgytos žinios ir patirtis mūsų darbuotojams suteikia galimybę būti puikiais konsultantais.

Lietuvos rinkoje mūsų įmonė dirba keliomis kryptimis: darbas su mūsų labai gerbiamais stambių gyvulių augintojais. Jiems mes visuomet pasiruošę padėti savo konsultacijomis šėrimo, gydymo bei ligų prevencijos klausimais. Mes galime pasiūlyti platų asortimentą pašarų papildų gaminamų įvairiose pasaulio gamyklose Lantmannen (Švedija), Agres (Italija), Vitalac (Prancūzija). Taip pat tiekiame pieno pakaitalus veršeliams iš daugiametę patirtį turinčio gamintojo Trouwnutrition (Olandija). Mūsų veterinarijos gydytojai pasiruošę būti su Jumis padedant spręsti iškilusias problemas. Kartu su veterinarinių vaistų gamintojais tokiais kaip Pfizer Animal Health, IZO bei kitais padėsime susirgusiems Jūsų gyvuliams. Be to mes nuolatos giliname savo žinias ir organizuojame seminarus gyvulių sveikatingumo bei šėrimo temomis.

Galvijų augintojams siūlome informatyvią ūkio analizės paslaugą "Ūkiškas žvilgsnis".

Bendraujame su veterinarijos gydyklomis ir klinikomis. Tiekiame aukščiausios kokybės dietinius bei gydomuosius ėdalus SPECIFIC, o iškilus grėsmei augintinio sveikatai, galime pasiūlyti platų asortimentą vaistų, kuriuos gamina Dechra, Pfizer Animal Health, Le Vet. Pharma BV, bei kitos pasaulyje gerai žinomos kompanijos.

Dirbame su veterinarijos vaistinėmis, kurioms tiekiame platų veterinarinių vaistų, pašarų papildų, ir kitų produktų asortimentą.

SEMINARAI IR PARODOS

Organizuojame vietinės reikšmės seminarus mūsų klientams, suteikiame jiems informaciją apie produktus ir jų teisingą naudojimą.

Dalyvaujame vietiniuose bei tarptautiniuose seminaruose, kaip:

WVC Western Veterinary Congress

FECAVA Congress

Dalyvaujame Tarptautinėse bei vietinėse stambių galvijų ir smulkių gyvūnų parodose.

Tarptautinės parodos:

„Agrofarm 2013“, Rusija

„Eurotier 2014“, Vokietija

„VIV Europe 2014“, Olandija

Tarptautinėse kačių ir šunų parodose Lietuvoje.