Produktai

RENATE® – pašaro papildas, palaikantis tinkamą kačių inkstų funkciją.

Renate – pašaro papildas, palaikantis tinkamą kačių inkstų funkciją. Tai pagalba katėms, kurioms sumažėjusi inkstų filtracinė funkcija.

Pakuočių dydžiai

Pakuotė Prekės kodas
30x2 g 50730LT

Aprašymas

Inkstai atlieka šias funkcijas:

• Filtruoja kraują

• Subalansuoja kūno skysčius

• Reguliuoja kraujospūdį

• Kontroliuoja raudonųjų kraujo kūnelių gamybą

• Gamina vitaminą D aktyvia forma, reguliuojančia kalcio ir fosforo kiekį

Lėtinė inkstų liga yra gana dažna, ypač vyresnio amžiaus katėms. Svorio kritimas, padidėjęs troškulys ir pagausėjęs šlapinimasis, vėmimas, elgesio pokyčiai ir lėtinės šlapimo takų infekcijos, dažnai yra pirmasis ankstyvo inkstų pažeidimo požymis, kuris gali būti nustatomas atliekant kraujo tyrimus. Pažeisto inkstų audinio negalima atstatyti, todėl lėtinės inkstų ligos gydymas yra skirtas palaikyti likusias funkcionuojančias inkstų dalis.

RENATE® teikia visapusišką pagalbą pažeistiems inkstams visose pagrindinėse penkiose srityse.

Suriša fosfatus:

Suriša maiste esančius fosfatus ir taip apsaugo nuo pavojingo fosfatų kaupimosi kaujyje.

Palaiko inkstų audinį:

Sudėtyje esantis pažangios formulės kurkumino ekstraktas mažina uždegimą inkstuose. Palaiko sveiką inkstų funkciją filtruojant baltymus.

Reguliuoja kraujospūdį:

Pušies žievės ekstraktas gerina inkstų kraujotaką ir taip reguliuoja kraujospūdį.

Palaiko sveikus šlapimo takus:

Spanguolės palaiko sveiką šlapimo pūslės funkciją, normalų fosfatų kiekį ir kovoja su infekcijomis

Skatina apetitą:

B grupės vitaminai skatindami apetitą padidiną suvartojamų kalorijų kiekį. Padeda susigrąžinti ir priaugti svorį.

Tyrimais nustatyta teigiama fosfatų mažinimo nauda katėms. Unikalūs RENATE® ingredientai veikia sinergiškai, todėl palaiko normalią inkstų funkciją.

Sudėtis ir priedai

Sudėtis

RENATE® sudėtis:

Kvapiosios medžiagos, kalcio karbonatas, spanguolių milteliai, mielės, magnio karbonatas, kurkuminas, natrio chloridas, pinusas (Pycnogenol®).

Fosfatų surišėjai. Kalcio ir magnio karbonatas žarnyne suriša su maistu gaunamus fosfatus ir sudaro netirpius junginius, kurie vėliau pašalinami nesuvirškinti. Naudojant dviejų fosfatų rišiklių derinį, galima išnaudoti abiejų rišiklių privalumus.

Kurkuminas yra veiklioji ciberžolės medžiaga. Kurkumino konjugavimas su fosfolipidais užtikrina puikų biologinį prieinamumą, leidžiantį jam veikti įvairiais būdais, kad būtų palaikoma tinkama kačių inkstų funkciją. Kurkuminas palaiko inkstų baltymų filtravimo funkciją. Galiausiai kurkuminas padidina antioksidacntų, kurie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, aktyvumą.

Spanguolės. Skirtingai nei pašaruose, RENATE® sudėtyje yra spanguolių, kuriose esantys proantocianidinai jungiasi su bakterijų fimbrijomis, mažina bakterijų skaičių šlapimo takuose ir prisijungia prie šlapimo takų epitelio gleivinės.

Pušies žievė. Prancūziškos pajūrinės pušies žievės ekstrakte yra flavonoidų, kurie pasižymi stipriomis antioksidacinėmis sąvybėmis, mišinys, palaikantis normalią endotelio funkciją, didinantis kraujo tekėjimą į inkstus ir padedantis palaikyti kraujotakos homeostazę.

Vitaminai. B grupės vitaminai skatina kačių apetitą, palaiko normalų fosfatų kiekį serume ir padeda palaikyti kraujotakos homeostazę. Vitaminas E yra galingas antioksidantas, kovojantis su reaktyviojo deguonies pažaidomis, šalinantis laisvuosius radikalus ir palaikantis inkstų sveikatą.

RENATE® gali būti naudojamas visais lėtinio inkstų nepakankamumo atvejais, atskirai arba kartu su kitomis gydymo priemonėmis.

Analitinė sudėtis
ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS (%):
Žali pelenai 13,00
Žali baltymai 52,00
Žali aliejai 14,00
Žalia ląsteliena 0,04
Priedai
PRIEDAI (KG):
Vitaminai:  
Vitaminas B1 3a820       2000 mg
Vitaminas B2 3a825i 500 mg
Vitaminas B3 3a315               10000 mg
Vitaminas B5 3a841             500 mg
Vitaminas B6 3a831          10000 mg
Vitaminas B12 3a835               1 mg
Vitaminas E 1b307                                           10000 mg

 

Vartojimas, laikymas ir įspėjimai

Vartojimas

Šėrimo rekomendacijos:

Renate sudėtyje yra net 2 fosfatų surišėjai – 1 Renate paketėlyje yra 122 mg kalcio karbonato ir 80 mg magnio karbonato. Labai svarbu, kad Renate paketėlis būtų išdalinamas kiekvieno valgio metu, nes Renate viena iš naudų yra surišti fosfatus esančius maiste. Todėl negalima duoti su vandeniu, nes praras efektyvumą ir savybę surišant fosfatus. 

Dienos norma – vienas maišelis 6,5 kg katei. Renate taip pat gali būti naudojamas ir šunims – 1 paketėlis – 6,5 kg šuns kūno svorio arba 30-60 mg/kg pradinė dozė.  Renate galima naudoti nuo 12 savaičių amžiaus iki tiek, kiek reikia.

Turinį gerai išmaišyti su pašaru ir tolygiai paskirstyti dienos šėrimams.

Laikymas

LAIKYMO SĄLYGOS: 15 - 25˚C. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Įspėjimai

Naudojant Renate kartu su antihipertenziniais vaistais, dėl papildo sudėtyje esančios Prancūziškosios pušies žievės ekstrakto poveikio renino-angiotenzino sistemai, dėl teigiamo veikimo mažinant kraujospūdį, gali prireikti mažinti antihipertenzinių vaistų dozę.

DĖMESIO: NESKIRTA VARTOTI ŽMONĖMS.