Dimedium Lietuva yra didmeninės prekybos įmonė, kuri tiekia aukštos kokybės žemės ūkio ir veterinarijos produktus visose Baltijos šalyse

Dimedium įmonė įkurta, susijungus dviems, ilgiausiai veiklą vykdžiusioms, Estijos veterinarinių vaistų ir produktų didmeninės prekybos įmonėms. Du šeimos verslai – „Dimela“ ir „Remedium“, daugiau nei ketvirtį amžiaus prisidėjo prie žemės ūkio ir veterinarijos plėtros visose trijose Baltijos šalyse.

UAB Dimedium Lietuva savo veiklą pradėjo 1995 metais Kaune pavadinimu Dimeli Baltic. 2007 metais pavadinimą keitė į UAB Dimela Lietuva, o 2020 metais įmonė visose trijose Baltijos šalyse susivienodino pavadinimus, kad klientams ir partneriams būtų lengviau atpažinti kiekvieną iš jų kaip – Dimedium Group narę.

Savo klientams siūlome aukštos kokybės žemės ūkio ir veterinarijos produktus: vaistus, vakcinas, pašarus, pašarų papildus, veisimo medžiagą, ūkio įrangą ir šios įrangos serviso paslaugas visose Baltijos šalyse.

Mūsų vizija:

Mes dirbame tam, kad laukai būtų derlingi, gyvūnai sveiki, o mūsų vaikai būtų laimingi, galėdami valgyti vietinių ūkininkų išaugintą maistą.

Mūsų misija:

Esame tiltas, jungiantis pasaulines technologijas, veterinarijos gydytojus, ūkininkus bei visų mūsų namus.

 

Pagrindinės Dimedium ir mūsų komandos vertybės

Džiaugsmas

Mus džiugina tai, ką darome.

Taip! Požiūris

Sprendimai, vietoje pasiteisinimų.

Komandinis darbas

Kartu pasiekiame daugiau.

Rūpestis

Galvojame ne tik apie save, bet ir apie kitus.

Modernumas

Mąstymas apie ateitį.

Kompetencija

Gabumai ir žinios.

Dimedium tvarumas

Įmonės ilgalaikė sėkmė grindžiama ne tik finansiniais rodikliais. Svarbus ekonominis, aplinkos ir socialinis poveikis, arba „pėdsakas“, kurį įmonė palieka savo egzistavimu.

Dimedium veikla atitinka gamtos, rinkos aplinkos ir bendruomenės bei mūsų darbuotojų, klientų ir verslo partnerių interesus.

Skaityti daugiau

Mūsų komanda

Turime šaunią komandą, susipažinkite!

Skaityti daugiau

Renginiai

Viena iš pagrindinių Dimedium vertybių yra kompetencija. Siekdami žengti koja kojon su pasauliu ar net būti puse žingsnio priekyje, nuolat semiamės naujų žinių iš savo partnerių, taip pat siūlome nuolatinius mokymus ir seminarus savo klientams. Didžiuojamės, kad mūsų veterinarų ir ūkininkų žinios yra pasaulinio lygio!

Be dalijimosi žiniomis, mūsų renginiai yra puiki proga dar kartą susitikti su kolegomis. Erdvė, kurioje susitinka pažangūs žmonės su panašiais interesais, kupina įkvėpimo ir jėgos!

Skaityti daugiau

Prekių ženklai

Su savo klientais dalinamės geriausiais tiekėjų sprendimais ir produktais. Visada atsižvelgiame į tai, kad mūsų ir mūsų partnerių vertybės sutaptų. Norime, kad mūsų partneriai mąstytų ir veiktų tvariai, stebėdami savo veiklos ir produktų paliekamą "pėdsaką".

Peržiūrėkite mūsų atstovaujamus prekių ženklus čia.

Skaityti daugiau

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Čia rasite aktyvius darbo skelbimus ir informaciją, kodėl verta prisijungti prie mūsų komandos.

Skaityti daugiau