Dimedium tvarumas

Dimedium yra atsakinga įmonė

Įmonės ilgalaikė sėkmė grindžiama ne tik finansiniais rodikliais. Svarbus ekonominis, aplinkos ir socialinis poveikis, arba „pėdsakas“, kurį įmonė palieka savo egzistavimu.

Dimedium veikla atitinka gamtos, rinkos aplinkos ir bendruomenės bei mūsų darbuotojų, klientų ir verslo partnerių interesus.

Dimedium dalyvauja Tarptautinėje informavimo programoje apie atsakingą antibiotikų naudojimą gydant gyvūnus, kurią Europos Komisija pradėjo 2011 m. Programos tikslas – atsakingas vaistų naudojimas ir pagalba kontroliuojant atsparumo antibiotikams vystymąsi.

Dimedium aktyviai prisideda prie gyvūnų gerovės skatinimo Lietuvos gyvulių bandose. Mūsų tikslas – sumažinti sergamumą įvairiomis ligomis bandose ir taip sumažinti antibiotikų vartojimą.

Remdamiesi atliktais auditais, padedame galvijų augintojams nustatyti problemines ūkių vietas ir patariame, kaip pagerinti situaciją.Prisidedame prie ūkio darbuotojų sąmoningumo didinimo apie aplinkos taršos prevenciją kiekviename jų darbo etape, organizuodami pasaulinės praktikos lygio mokymus nuo melžimo higienos iki pelningesnio įmonės valdymo.

Lietuva graži tuo, kad turime švarią gamtą ir dirbamus laukus. Suprantame, kad šviežias ir kokybiškas naminis maistas ant mūsų kasdienio stalo yra prabanga. Prisiimame atsakomybę už švarios gamtos palaikymą ir savo veiklos pėdsakus.

Mes galvojame apie ateitį

Mes galvojame apie ateitį – dirbame taip, kad savo anūkams paliktume švaresnį ir geresnį pasaulį.

Mes žinome, kad mūsų veiksmai šiandien palieka savo pėdsaką. Stengiamės būti atsakingi, kad šie pėdsakai būtų kuo mažesni.

Išdrįstame rodyti pavyzdį kitiems ir ginti vertybes, kurios mums svarbios.

Parama

• Neturime prekių ar jų tiekėjų iš Rusijos bei Baltarusijos;

• Prisidėjome finansiškai, pervesdami pinigų Ukrainai per Blue / Yellow organizaciją;

Kviečiame ir Jus prisidėti remiant Ukrainą bei jos žmones. Ir visai nesvarbu, ar prisidėsite savanoriaudami, ar finansiškai paremdami, o gal priglausite nuo karo pabėgusius Ukrainos gyventojus. Bet koks mažiausias žingsnelis - jiems reiškia LABAI DAUG.

Skaityti daugiau