Smart Farm - racionaliam ūkio valdymui

Smart Farm yra AS Dimedium prekės ženklas, kuris apjungia kruopščiai atrinktus sprendimus, remiantis pasauline praktika, ir pateikia juos Lietuvos pieninių karvių ir mėsinių galvijų augintojams.

Pasitelkdami mūsų išmaniuosius sprendimus galėsite:

  • Nuosekliai nuolat stebėti savo fermos valdymą
  • Pagerinti galvijų sveikatą ir gyvenimo sąlygas
  • Optimizuoti darbo jėga ir veiklą
  • Priimti pagrįstus sprendimus
  • Padidinti produktyvumą
  • Sutaupyti laiko ir pinigų

Manome, kad tik sveika ir laiminga karvė gali nešti pelną. Tai svarbiausias Smart Farm principas, kuris apima gyvūno sveikatos rodiklių ir veiklos sekimą, pašaro sudėties optimizavimą, laikymo sąlygas ir higieną bei nuodugnią reprodukcijos programą.

Išmanus fermos valdymas prasideda jau nuo jos statybos planavimo fazės. Priimdami išmanius sprendimus ankstyvuose statybų etapuose išvengsite pieninių karvių sveikatos problemų ir vėlesnių perstatymo išlaidų.

Smart Farm kruopščiai apgalvojo savo produktų pasiūlą – tarp jų rasite Dairy Comp 305 gyvulių priežiūros programinę įrangą, Alta COW WATCH stebėjimo sistemą, Urban pieno skirstytuvus ir veršelių šėryklas, galingus ventiliatorius ir savaime džiūstančią Bioret Agri guminę grindų dangą, Wakely grūdų malūnėlius, pašaro analizatorius, svarstykles, Draminski ultragarso prietaisus, Alta Genetics veisimo medžiagas ir daugybę kitų produktų.

Pasitelkę Smart Farm sprendimus, būsite užtikrinti, kad Jūsų gyvuliai prižiūrimi tinkamai nuo pat pirmos dienos, kai atsivedamas veršelis.

Smart Farm siūlo ne tik platų produktų asortimentą, tačiau ir aukščiausios klasės pagalbą ir konsultacijas. Kartu su partneriais lankomės fermose visame pasaulyje, vykdome išsamius auditus ir pateikiame rekomendacijas veiksmingesniam ir tvaresniam valdymui. Be to, organizuojame mokymus ir seminarus veterinarijos gydytojams, vadovams ir ūkio darbuotojams.

Norime, kad kiekvienas ūkis Lietuvoje būtų valdomas veiksmingai, laikantis tvarumo principų ir atsižvelgiant į gyvulių gerovę. Pasitelkus šiuolaikinius moderniausius sprendimus gyvūnai išlieka sveiki ir produktyvūs, o kasdieniam ūkio valdymui reikia daug mažiau laiko ir lėšų.

Mūsų Smart Farm interneto puslapiai:

www.smartfarm.ee www.smartfarm.lv www.smartfarm.lt