Prekių ženklai

 • Smart Farm

  Smart Farm yra UAB Dimedium Lietuva prekės ženklas, kuris apjungia kruopščiai atrinktus sprendimus, remiantis pasauline praktika, ir pateikia juos Lietuvos pieninių karvių ir mėsinių galvijų augintojams.

  Norime, kad kiekvienas ūkis Lietuvoje būtų valdomas veiksmingai, laikantis tvarumo principų ir atsižvelgiant į gyvulių gerovę. Pasitelkus šiuolaikinius moderniausius sprendimus gyvūnai išlieka sveiki ir produktyvūs, o kasdieniam ūkio valdymui reikia daug mažiau laiko ir lėšų.

 • SPECIFIC™

  SPECIFIC™ – daugiau nei tik pašaras naminiams gyvūnams.

  • Geriausias sveikatos paketas Jūsų augintiniui
  • Aukštos kokybės pašaras ir profesionaliūs patarimai
  • Patenkina individualius poreikius ir padeda pasiekti norimų rezultatų
  • Pritaikyta įvairiems gyvūnų gyvenimo etapams
 • Platinum

  Aukštos kokybės šunų pašaras, pagamintas Vokietijoje. Platinum - natūralus šunų pašaras, pagamintas iš ne mažiau kaip 70% šviežios mėsos.

  PLATINUM taiko skirtingą požiūrį į šunų pašaro gamybos procesą
  PLATINUM pašaras skrandyje neišbrinksta – kas ženkliai sumažina skrandžio susisukimo riziką!
  Platinum užtikrina laimingesnį gyvenimą, daugiau raumenų masės ir blizgų kailį. Platinum pašaras padeda išvengti maisto netoleravimo ir alergijos problemų bei sumažina išmatų kiekį.

 • Agri-Plastics

  Agri-Plastics yra Kanados inovatyvių namelių veršeliams, aptvarų veršeliams ir kito su veršeliais susijusio inventoriaus gamintojas. Šiai įmonei vadovauja jau trečia VanBuurens šeimos ūkininkų karta.

  Visi produktai yra sukurti ir išbandyti taip, kad atitiktų praktinius pieninių galvijų ūkininkų poreikius. Agri-Plastics buvo įkurta 1995 metais. Nuo tada ji tapo viena didžiausių namelių veršeliams rinkos gamintojų. Šiandien Agri-Plastics nameliai yra vertinami visame pasaulyje už unikalų patvarumą, efektyvumą ir paprastą naudojimą.

 • Agrovarustus

  Mineralų ir pašarų papildų kiaulėms, galvijams, avims bei paukščiams gamyba ir prekyba; konsultacijos ūkio gyvūnų šėrimo klausimais.

 • Alta Genetics

  Alta Genetics yra viena didžiausių privataus kapitalo įmonių pasaulyje, kuri nuo seno dirba gyvulių veisimo ir genetikos srityje. Kasmet parduoda daugiau nei 15 milijonų spermos dozių ir yra pasaulinė genetikos lyderė pieninių galvijų rinkoje.

 • Farmula

  Įmonė Bio Enterprise yra žemės ūkio produktų specialistė, turinti daugiau nei 30 metų profesionalios patirties gyvulininkystės sektoriuje, todėl išmano žemės ūkio pasaulį iš vidaus. Tiekia platų žemės ūkio produktų asortimentą tiek privatiems gyvulių augintojams, tiek Olandijos ir užsienio partneriams.

 • Biochem

  Tai Vokietijos įmonė, kuri savo asortimente turi inovatyvių gaminių visų rūšių gyvūnams. Pašarų priedų asortimentas apima platų spektrą – nuo ​​priedų, skirtų tiksliniam trumpalaikiam gydymui, iki produktų, skirtų kasdieniam šėrimui. Biochem siūlo platų sveikos gyvūnų mitybos asortimentą visame pasaulyje. Biochem veiklą vykdo daugiau 35 metus. Vokietijoje ir užsienyje dirba daugiau nei 340 kompetentingų darbuotojų iš daugiau nei 40 šalių.

 • Biofarm

  Pašarų, pašarų papildų ir priežiūros priemonių gyvūnams gamintojas Suomijoje.

  Kokybiški produktai naminiams augintiniams, ūkio gyvūnams ir žirgams.

 • Bioret Agri

  Bioret Agri –  1993 metais įkurta prancūzų įmonė, kuri vieną pirmųjų susirūpino gyvulių gerove. Įmonė daugiausia dėmesio skiria pieninių karvių komfortui, sveikatai ir gerovei. Bioret Agri pirmiausia žinoma kaip guminių čiužinių ir grindų dangų gamintoja, tačiau jos produktų asortimente taip pat yra, pavyzdžiui, karvių kasymosi kilimėlių ir ventiliatorių.

 • ColoQuick

  ColoQuick International A/S yra Danijos įmonė, kurią 2015 m. įsteigė Calvex A/S savininkai. Bendrovė tiekia produktus (krekenų atšildymo sistema) ir suteikia išsamių žinių, siekdama padidinti produktyvumą ir sumažinti antibiotikų vartojimą melžiamų karvių bandose, sutelkdama dėmesį į pirmąsias veršelio gyvenimo valandas.

 • DairyComp

  DairyComp – pieno ūkio valdymo programos prekės ženklas, leidžiantis visą parą stebėti vaisą, produkcijos rodiklius ir gyvulių sveikatą.

  VAS – pasaulinės ūkio valdymo sistemų rinkos lyderis, kuria ir gamina DairyComp.

 • Dechra

  Dechra yra pasaulinė veterinarinių vaistų ir susijusių produktų gyvūnams  specialistė. Didžiausia patirtis yra kuriant, gaminant, parduodant ir reklamuojant aukštos kokybės produktus, skirtus išskirtinai tik veterinarijos gydytojams visame pasaulyje.

 • Laboratoire Dermoscent®

  Nuo 2003 m. Laboratoire Dermoscent® veterinarijos gydytojams ir šunų, kačių, smulkių žinduolių bei arklių savininkams tiekia platų ir inovatyvų dermakosmetikos gaminių asortimentą (higienos ir odos priežiūros priemones), kurių sudėtyje yra 100% natūralių veikliųjų medžiagų.

  Dermoscent® produktus, skirtus pagerinti gyvūnų odos sveikatai ir gerovei, sukūrė veterinarijos gydytojai, o jų veiksmingumas įrodytas moksliškai.

 • Draminski

  Nuo 1987 metų Draminski gamina ultragarso prietaisus veterinarijos gydytojams ir gyvulių augintojams. Draminski daugiausiai specializuojasi mažų, lengvų, nešiojamų ultragarso prietaisų gamyboje.

 • Ecolab

  Higienos ir infekcijų prevencijos sprendimai ir paslaugos.

  Ecolab siūlo kokybiškus produktus, duomenimis pagrįstas žinias ir individualizuotas paslaugas, užtikrinančias maisto saugą ir švarią bei saugią aplinką.

 • Foder Direkt

  Foder Direkt - tai aukštos kokybės pašarų ir pašarų priedų galvijams tiekėjas iš Švedijos.
  Foder Direkt siūlo pašarų žaliavas, mineralinius pašarus, produktus veršeliams ir dar daug daugiau. Produkcija skirta tiek pieno ūkiams, tiek mėsinių galvijų augintojams. Taip pat daugeliui gyvūnų rūšių siūlo pašarų žaliavas.

 • Henk Maas

  Henk Maas® yra profesionalių svarstyklių gamybos rinkos lyderis.
  Įmonė buvo įkurta 1987 metais ir gamina svarstykles parduotuvėms, žemės ūkio sektoriui, logistikos įmonėms bei laboratorijoms.

 • HerdVision

  Didžiosios Britanijos kompanija HerdVision gamina aukštos kokybės 3D kameras, skirtas automatiniam ir nuolatiniam melžiamų karvių stebėjimui.

  HerdVison 3D kamerų sistema kelis kartus per dieną fiksuoja ir matuoja kiekvienos karvės parametrus bei greitai ir efektyviai nustato šlubavimą bei kitas sveikatos problemas.

 • HORIBA

  Japonijos įmonių grupė HORIBA kuria bei gamina platų kokybiškų prietaisų ir sistemų asortimentą, skirtą įvairiems tikslams: nuo procesų ir aplinkos stebėjimo, medicininės diagnostikos, iki įvairių mokslinių tyrimų ir plėtros bei kokybės kontrolės matavimo sistemų. 

 • IZO

  IZO yra įmonės Vaxxinova dalis ir yra įsikūrusi Italijoje. Tai vakcinų ir veterinarinių vaistų tyrimų, gamybos bei pakavimo lyderė. Pasižymi aukšta gaminių kokybe, dideliu dėmesiu klientams ir išskirtiniu dėmesiu gyvūnų sveikatai bei gerovei.

 • Kruuse

  Pirmaujančios technologijos ir aukščiausios kokybės produktai, skirti pagerinti naminių gyvūnų gerovę.

  KRUUSE veterinarinius instrumentus veterinarijos gydytojai naudoja daugiau nei 100 pasaulio šalių.

 • Livisto

  Livisto Group - tai pasaulinė kompanija, kuri kuria ir tiekia platų produktų asortimentą pagrindiniams gyvūnų sveikatos priežiūros segmentams. Produktų asortimentą sudaro aukštos kokybės farmacijos ir pašarų produktai, skirti gyvuliams ir naminiams gyvūnams.

 • OverGroup

  OverGroup yra Lenkijos priežiūros priemonių ir papildų, skirtų ūkiniams ir naminiams gyvūnams, bei specializuotos kosmetikos žmonėms, gamintoja ir eksportuotoja.

 • PlaqueOff

  Patentuoti natūralios sudėties produktai šunų ir kačių burnos higienai. Gali padėti sumažinti dantų akmenis, apnašas ir blogą burnos kvapą.

 • Platinum VetActive

  Aukštos kokybės Vokietijoje pagamintas šunų pašaras antsvorio turintiems, senyviems ar alergiškiems šunims. VetActive veterinarinės linijos pašaras, kaip ir Platinum kasdienės linijos pašarai, turi daug šviežios mėsos ir yra lengvai virškinami.

 • Puli-sistem

  Italų įmonė Puli-sistem, turinti daugiau nei 30 metų patirtį, kuria technologijas, kurios padeda pieno ūkiams sutaupyti laiko ir darbo jėgos bei padidinti pelną.

  Dimedium Lietuva produktų asortimente yra patogios ir lengvai naudojamos Puli-sistem spenių valymo sistemos.

 • Rumenco

  Rumenco – tai pašarų papildų, mineralų ir pašarų produktų tiekėjas pieno, mėsinių galvijų, avių ir žirgų ūkiams.
  Rumenco yra nepriklausoma įmonė, daugiau nei 50 metų padedanti gyvulių augintojams maksimaliai padidinti gyvūnų produktyvumą naudojant pašarus.

 • Safesil

  Druskos pagrindu pagaminti siloso priedai, efektyviai apsaugantys ūkyje pagamintą žolės ar kukurūzų silosą. Lengva naudoti, patinka gyvuliams, negraužia ir nesukelia rūdžių mechanizmams.

 • smaXtec

  Austrijos įmonė SmaXtec Animalcare sukūrė novatorišką prieskrandžio stebėjimo sistemą pieninėms karvėms. SmaXtec elektroniniai prieskrandžio boliusai matuoja prieskrandžio pH, temperatūrą ir aktyvumą, todėl ūkininkas gali stebėti karvių rują, sveikatą ir mitybą.

 • Sprayfo

  Sprayfo iš Trouw Nutrition siūlo įvairių aukščiausios kokybės veršelių auginimo sprendimų. Remiantis išsamiais moksliniais tyrimais, Sprayfo produktai ir paslaugos garantuoja geriausią įmanomą pieno gamybos pradžią ir ilgaamžiškumą.

 • Sveaverken

  Sveaverken yra tarptautinė įmonė, įkurta 1911 m., kuri orientuojasi į modernius sprendimus ir išmaniųjų technologijų diegimą kasdieniame ūkio gyvenime. Sveaverken įranga visame pasaulyje vertinama už indėlį kuriant švarią, sveiką ir patogią ūkio aplinką. Šiuolaikiniai sprendimai taip pat daro ūkį efektyvesnį ir padeda sumažinti darbo sąnaudas.

 • Thorsil

  Mes, THORSIL, kuriame siloso priedus.

  Esame įsitikinę, kad silosavimas yra praktinių įgūdžių ir gero silosos priedo derinys. Todėl, norėdami pagaminti puikų silosą, turime skleisti žinias apie visą procesą.

  Mūsų siloso priedų medžiagos yra ne rūgštys, o bazinės druskos. Šiuolaikinis silosavimo produktas nesukelia rūdžių ir negadina technikos, yra nekenksminga žmonėms ir gyvūnams. Savo laboratorijoje Vakarų Švedijoje ištisus metus atliekame bandymus, kad pagerintume siloso priedus ir ieškotume naujų žaliavų ateičiai.

 • Topro

  Kokybiški pašarų papildai ir priežiūros produktai karvėms, avims, ožkoms, kiaulėms ir naminiams paukščiams.

 • Trouw Nutrition

  Trouw Nutrition yra įmonė, kuri labai rūpinasi tvaresnės ateities kūrimu – tiek pramonei, tiek žmonėms visur. Bendrovė yra pasiryžusi paversti mokslą įgyvendinamais, praktiniais mitybos ir ūkio valdymo sprendimais, kad padėtų klientams gaminti kokybišką mėsą, kiaušinius ir pieną.

  Trouw Nutrition yra aukštos kokybės Sprayfo pieno pakaitalų gamintojas.

 • VES-Artex

  VES-Artex – į gyvūnų gerovę ir ūkio darbų bei gamybos efektyvumą orientuota tarptautinė įmonė, kurianti pasaulyje pirmaujančias tvartų sistemas ir technologijas žemės ūkio įmonėms.

 • VetPlus

  Pasaulyje pirmaujanti veterinarinių papildų ir priežiūros produktų gamintoja.

  • Aukščiausios kokybės produktai, sukurti naudojant tik geriausius įmanomus ingredientus
  • Veterinarų ir naminių gyvūnėlių savininkai pasitiki visame pasaulyje daugiau nei 25 metus
  • Remiasi įrodymais pagrįstu nepriklausomu klinikiniu tyrimu
  • Pagaminta GMP sertifikuotoje gamykloje Didžiojoje Britanijoje
 • Vetramil

  Olandų įmonės Bfactory prekės ženklas, kuris atstovauja medaus pagrindo odos priežiūros produktų liniją. Pagrindinė Vetramil prekė yra odos priežiūros priemonė, padedanti palengvinti opas ir kitas odos problemas.

 • Vitalac

  Pašarai, mineralai, premiksai ir pašarų papildai kiaulėms, galvijams ir naminiams paukščiams. Prancūzų įmonė siūlo praktiškus, techninius ir ekonomiškus sprendimus ūkiams.