Produktai

CALMEX® DIFFUSER kištukinis raminantis difuzorius katėms ir šunims

Baimė ir stresas

Gyvūnams stresas ir nerimas gali pasireikšti įvairiais būdais, o norint užtikrinti ilgalaikius teigiamus rezultatus, labai svarbios multimodalinės priemonės, apimančios elgesio keitimą ir aplinkos modifikavimą.

Pakuočių dydžiai

Pakuotė Prekės kodas

Aprašymas

Unikalus raminantis difuzorius, padedantis išlaikyti ramybę. CALMEX® DIFFUSER sudėtyje yra trijų eterinių aliejų derinys, skatinantis atsipalaidavusį šunų ir kačių, turinčių elgesio problemų, elgesį.

CALMEX® DIFFUSER gali padėti įvairiose situacijose, įskaitant atsiskyrimo nerimą ar baimę, ir jei augintiniai bijo triukšmo ar garsių garsų.

Sudėtis ir priedai

Sudėtis

Sudėtis:

Tetrahidrolinalolis, etilo linalolis, tetrametilacetiloktahidronaftalenai, delta-damaskonas, dihidropentametilindanonas, ciklameno aldehidas, benzilsalicilatas, citronelolis, kumarinas, eugenolis, geraniolis, hidroksicitronelalis, nerolis, heliotropinas, undecilenoilas. 

Dėžutėje yra vienas 40 ml eterinių aliejų buteliukas ir vienas į elektros lizdą jungiamas difuzorius.

Vartojimas, laikymas ir įspėjimai

Vartojimas

Naudojimo instrukcija:

Prieš pradedant naudoti CALMEX difuzorių, įstatykite eterinių aliejų buteliuką į difuzorių. Prieš jungdami į elektros lizdą, įsitikinkite, kad eterinių aliejų buteliukas yra tinkamai įstatytas.

Difuzorius turi būti naudojamas tik vertikalioje pozicijoje, kad jo turinys neišsilietų. Difuzoriaus negalima jungti prie prailgintojo, tinklo atšakotuvo ar adaptoriaus.

Saugumo sumetimais CALMEX difuzorius turėtų būti naudojamas tik su CALMEX eterinių aliejų buteliukais. Kitų medžiagų naudojimas gali būti toksiškas arba kelti gaisro pavojų.

Siekiant geriausių rezultatų, patartina difuzorių pastatyti ten, kur gyvūnas praleidžia didžiąją laiko dalį, tačiau stenkitės laikyti atokiau nuo pašaro dubenėlių ir geriamojo vandens.

Normaliomis sąlygomis, eterinių aliejų užtenka 30 dienų 70 m2  patalpos plotui užpildyti. Kai buteliukas bus tuščias, tiesiog pakeiskite nauju. Difuzorių keiskite kas 12 mėnesių.

Difuzorius turi būti naudojamas suaugusiųjų, kurie perskaitė ir visiškai suprato naudojimo instrukcijas bei saugos informaciją.

Laikymas

Laikymo sąlygos:

Saugoti nuo vaikų. Turinį / talpyklas išmesti pagal galiojančius atliekų tvarkymo įstatymus. Jei reikia medicininės pagalbos, turėkite produkto dėžutę su savimi.

Įspėjimai

Dėmesio:

Medžiagos tiesiogiai patekusios į akis ar ant odos gali dirginti akis ir sukelti alerginę odos reakciją.

Patekus ant odos: nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

Patekus į akis: kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei reikia išimkite kontaktinius lęšius ir tęskite skalavimą.