Produktai

Cleanaural šunų ausų valiklis

Vaisto kodas:
5701170340358

Kasdienis ausų valiklis šunims.

Pakuočių dydžiai

Pakuotė Prekės kodas
100  034035
250  034036

Aprašymas

Sveikoms šunų ausims valyti, sierai, riebalams, nešvarumams šalinti. Valiklio pH yra 6,6 – tinkamas jautriai ausų odai. Pernelyg gausiai išsiskiriant riebalams ar atsirandant nešvarumams, galima naudoti dažnai. Valiklyje esančios natūralios medžiagos drėkina odą.  Pakuotės viršutinė dalis yra lanksti, todėl paprasta ir saugu lašinti į šuns ausies landą.

Sudėtis ir priedai

Sudėtis

Propilenglikolis, mentolis, izopropanolis, chlorotimolis, tromektaminas, citrinos rūgštis.

Vartojimas, laikymas ir įspėjimai

Vartojimas

Šuns galvą laikyti tvirtai, pakelti ausį ir, įstačius buteliuko viršutinę dalį  į ausies landą, gausiai įlašinti preparato. Švelniai masažuoti ausies pagrindą. Leisti šuniui purtyti galvą, kad pasišalintų nešvarumai. Vatos gabalėliu nuvalyti nešvarumų ir valiklio likučius. Valant stengtis nepažeisti vidinės ausies ir ausies būgnelio. Jei ausys labai nešvarios, procedūrą pakartoti. Šaltas valiklis gali sukelti neigiamą šuns reakciją, todėl rekomenduojama prieš lašinant pašildyti iki kūno temperatūros.

Laikymas

Laikyti kambario temperatūroje.

 

Įspėjimai

Kontraindikacijos: Nenaudokite, jei įtariamas ausies būgnelio plyšimas.

Įspėjimas: Degus. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.