Produktai

(4)
(4)
(4)
(4)

Promax, papildas skirtas ūmaus viduriavimo simptomams malšinti šunims ir katėms

Veikliosios medžiagos:
Montmorilonitas, Enterococcus faecium, glutaminas, mananoligosacharidas.

PROMAX® yra unikalus trigubo poveikio pašaro papildas, naudojamas kartą per parą, kurio sudėtyje yra keturios pagrindinės sudedamosios dalys dengiančios, raminančios ir apsaugančios žarnyno gleivinę. 

Pakuočių dydžiai

Pakuotė Prekės kodas
50522LIT
18  50527LIT
30  50530LIT

Aprašymas

Virškinimo sutrikimai yra viena iš dažniausių lankymosi pas veterinarijos gydytoją priežasčių. Negalavimus gali sukelti netinkamas pašaras, pokyčiai mityboje, stresas arba gali būti rimtesnių sveikatos sutrikimų priežastimi.

PROMAX® sudėtyje yra montmorilonito, smektito molio, pasižyminčio puikiomis adsorbcinėmis ir dengiamosiomis savybėmis. Montmorilonitas turi didžiulį paviršiaus plotą, padengtą joniniais krūviais, todėl idealiai tinka padengti ir apsaugoti žarnyno gleivinę, bei efektyviai surišti toksinus ir patogenus. Montmorilonitas yra net 20 kartų veiksmingesnis nei kaolinas adsorbuojant patogenus. 

PROMAX® sudėtyje yra didelė EK patvirtinta probiotikų Enterococcus faecium DSM 10663 / NCIMB 10415 koncentracija. Tai pieno rūgštį gaminančios bakterijos, pasižyminčios teigiamu poveikiu šalinant žarnyno sutrikimus. PROMAX® padeda atkurti žarnyno mikroflorą papildant gerosiomis E. faecium bakterijomis. Šios gerosios bakterijos žarnyne konkuruoja su patogeninėmis ir stimuliuoja imuninę sistemą. 

PROMAX® sudėtyje taip pat yra du natūralūs produktai, kurie stimuliuoja imuninę sistemą: glutamino ir mananoligosacharido (MOS).

Glutaminas reikalingas greitai besidalinančioms žarnyno gleivinės imuninėms ląstelėms ir epiteliniams enterocitams. Vykstant katabolizmui, pasireiškus stresui gleivinės ląstelės ir limfoidinis audinys žarnyne pradeda skaidyti glutaminą, kad išlaikytų gleivinės vientisumą ir sumažintų bakterijų patekimą į mezenterinius limfinius mazgius. Glutaminas stimuliuoja B ir T limfocitus ir padidina imunoglobulino sintezę. 

Mananoligosacharidas (MOS) suriša patogenus ir neleidžia jiems prisitvirtinti prie žarnų gaurelių. Įrodyta, kad MOS veikia kaip prebiotikas siekiant išlaikyti normalią šunų žarnyno mikrobiotą bei didinant konkurentinių nepatogeninių laktobacilų populiaciją, ir veiksmingai kontroliuojant patogeninės E. coli populiaciją. Taip pat stiprina vietinį žarnyno imunitetą, stimuliuodamas B limfocitų dauginimąsi ir IgA gamybą. Tai sustiprina apsaugą nuo patogeninių bakterijų patekimo ir įsitvirtinimo žarnyne.

Sudėtis ir priedai

Sudėtis

SUDĖTIS: rafinuotas saulėgrąžų aliejus, kiaulių kepenų milteliai, pektinas, inulinas, mielių produktai (beta gliukanų ir mananoligosacharidų šaltinis).

Analitinė sudėtis
Žalieji riebalai 50,50 %
Žali pelenai 21,00 %
Žalieji baltymai 12,40 %
Žalia ląsteliena < 10 %
Drėgnis 2,40 %
Priedai
PRIEDAI (KG):
Amino rūgštys: L - glutaminas 60 000 mg
                          treoninas 50 000 mg
Surišėjas: bentonitas 169 500 mg
Žarnyno floros stabilizatorius: Enterococcus faecium (NCIMB)

2 x 1011 KSV

Antioksidantai 7 350 mg
Skoninės medžiagos  

 

Vartojimas, laikymas ir įspėjimai

Vartojimas

Unikalūs PROMAX® švirkštai skirti trijų dienų kursui, suduodant per burną vieną kartą per parą. 

VARTOJIMO BŪDAS:

  1.  Nuimkite dangtelį.
  2.  Fiksuojantį ratuką nustatykite ties padėtimi vienas, du ar trys, priklausomai nuo dienos.
  3.  Suduokite gyvūnui tiesiai į burną spausdami stūmoklį iki fiksuotos padėties.
  4. Po naudojimo visada uždėkite dangtelį.

* Švirkštas sužymėtas taip, kad atitiktų trijų dienų programą

MAŽOS VEISLĖS ŠUNIMS IR KATĖMS (9 ml švirkštas)
< 10 kg 3 ml kartą per dieną
VIDUTINIŲ VEISLIŲ ŠUNIMS (18 ml švirkštas)
10 – 25 kg 6 ml kartą per dieną
DIDELIŲ VEISLIŲ ŠUNIMS (30 ml švirkštas)
 > 25 kg 10 ml kartą per dieną

 

Laikymas

LAIKYMO SĄLYGOS: 5 - 25˚ C. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Įspėjimai

DĖMESIO: neskirta vartoti žmonėms.