Produktai

SYNOQUIN® GROWTH - palaiko augančių šuniukų sveikus sąnarius.

Pašaro papildas šuniukams nuo 3 mėnesių amžiaus.  

Sąnariniuose papilduose esančios įvairios sudėtinės dalys suteikia statybinių medžiagų, leidžiančių palaikyti ir užtikrinti sveikų sąnarių t.y. išlaikyti sveikos kremzlės ir sąnarinio skysčio struktūrą ir funkciją. 

Geriausias būdas apsisaugoti nuo sąnarių problemų ateityje - pradėti rūpintis nuo ankstyvo amžiaus.

Pakuočių dydžiai

Pakuotė Prekės kodas
N60  50316LIT

Aprašymas

Kodėl svarbu šuniukams stiprinti sąnarius? Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais šuniukai auga neįtikėtinu greičiu, kai kuriems didesnių veislių šunims prireikia 18 – 24 mėnesių, kad pasiektų suaugusiųjų svorį. Kai Jūsų šuniukas auga, šis spartus augimas daro spaudimą / poveikį jo sąnariams.

Be to, kai kurių veislių šunys yra linkę turėti sąnarių problemų - klubo ar alkūnės displaziją (kai sąnarys yra nenormalios formos), o tai padidina tikimybę vyresniame amžiuje turėti sąnarių problemų. Didesnių veislių šunims tikimybė susirgti sąnarių problemomis yra ypač didelė.

Sąnariniuose papilduose esančios įvairios sudėtinės dalys suteikia statybinių medžiagų, leidžiančių palaikyti ir užtikrinti sveikų sąnarių vystymąsi t.y. išlaikyti sveikos kremzlės ir sąnarinio skysčio struktūrą ir funkciją. Geriausias būdas apsisaugoti nuo sąnarių problemų ateityje - pradėti rūpintis ankstyvame amžiuje.

Trys esminiai veiksniai turi įtakos šunų sąnarių sveikatai:

• genetika,

• mankšta,

• mityba.

Todėl labai svarbu šuniuką įsigyti iš atsakingo veisėjo, kuris tinkamai rūpintųsi šuniuko mankšta ir mityba, reikalinga sveikų sąnarių formavimuisi. Įtraukę SYNOQUIN® GROWTH į savo šuniuko kasdieninę mitybą, būsite tikri, kad aprūpinate visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis, reikalingomis Jūsų šuniukui, kad augant jo sąnariai būtų stiprūs ir sveiki.

SYNOQUIN® GROWTH yra kliniškai įrodyta formulė, kuria plačiai pasitikima visame pasaulyje, todėl ji tinkamiausia norint palaikyti sveikus augančių šuniukų sąnarius.

Sudėtis ir priedai

Sudėtis

KIEKVIENOJE TABLETĖJE YRA:

Gliukozamino HCl 99%                          125 mg
Chondroitino sulfato 95%                     100 mg
N-acetil-D-gliukozamino 99%               15 mg
Vitamino C (L-askorbo rūgšties)    12 mg
Cinko sulfato monohidrato                   10 mg

SUDĖTIS: gliukozamino HCL, natrio chondroitino sulfatas, mielės, dekstrozė, maltodekstrinas, N-acetil-D-gliukozaminas, natrio chloridas.

Analitinė sudėtis
ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS (%):
Žali baltymai      17,00
Žali pelenai         5,60
Žali aliejai            2,70
Žalia ląsteliena   2,10

 

Priedai

PRIEDAI (KG):

Vitaminai: vitaminas C (askorbo rūgštis) 14 900 mg
Mikroelementai: cinko sulfato monohidratas 4 865 mg

 

Vartojimas, laikymas ir įspėjimai

Vartojimas

ŠĖRIMO INSTRUKCIJOS:

Tabletę suduoti su maistu. Nemažinkite rekomenduojamos paros suvartojimo dozės, nebent taip patarė Jūsų veterinarijos gydytojas.

Dvi tabletės per dieną (viena – ryte, viena – vakare)

Laikymas

LAIKYMO SĄLYGOS: 15 - 25˚ C. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Įspėjimai

DĖMESIO: NESKIRTA VARTOTI ŽMONĖMS.