Specific

Gera mityba yra svarbi gyvūnų sveikatai, gerovei ir gyvenimo trukmei. Todėl WSAVA ėmėsi pasaulinės iniciatyvos į standartinę bendrąją gyvūno apžiūrą įtraukti mitybos, kaip penktojo gyvybinio požymio, analizę. Įprasta pacientų gydymo dalimi tapusi mitybos analizė ir rekomendacijos pagerins sergančių ir sveikų augintinių sveikatą bei gerovę.

 

Plačiau apie "Specific" maistą šunims >>

Veterinarijos gydytojai ir slaugytojai – geriausiai išsilavinę ir kompetentingiausi patarėjai augintinių mitybos klausimais, tad gyvūnų savininkams reikalingi jų patarimai, kad augintinis gautų geriausią priežiūrą bei ėdalą.

 

Plačiau apie "Specific" maistą katėms >>

SPECIFIC asortimentą sudaro itin skanūs, visaverčiai ėdalai visiems sveikų kačių ir šunų gyvenimo etapams bei gydomieji ėdalai, padedantys gydyti šunų ir kačių sveikatos sutrikimus. Kiekvienas produktas visą laiką gaminamas pagal tą pačią formulę, kad šuo arba katė iš kiekvieno SPECIFIC ėdalo maišo arba dėžutės gautų tokį patį sudėtinių medžiagų balansą. Tai reiškia, kad produkto receptūra bus tokia pati, nepriklausomai nuo pagaminimo partijos.