CA ir marketingo grupių trijų šalių susitikimas

28.05.2024
Dimedium

Praėjusios savaitės pabaigoje "Skangaļu" dvare Latvijoje vyko Dimedium Group smulkių gyvūnų sektoriaus pardavimų vadybininkų ir marketingo grupės kolegų susitikimas, kuriame Dimedium darbuotojai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos dalinosi naudinga patirtimi ir žiniomis bei aptarė bendrus ateities planus.

Šis renginys buvo skirtas stiprinti komandinę dvasią, gerinti tarpusavio bendravimą, dalytis patirtimi ir stiprinti darbo efektyvumą įmonėje.🤝Jau anksčiau buvome įsitikinę, kad tokie renginiai motyvuoja darbuotojus ir skatina efektyvesnį bendradarbiavimą kasdieniuose darbo procesuose, o tai mūsų atveju yra labai reikalinga, nes Dimedium Group veikia visose trijose Baltijos šalyse.

Renginio metu darbuotojai dalyvavo įvairiose komandos formavimo veiklose. Dalyvavo orientacinėse varžybose 🏃‍♀️🏃, aplankė Cesis miestelio senamiestį ⛪️ bei “Rakši Zoo” zoologijos sodą su nuostabiais gyvūnais, kuriuos galėjo pamaitinti tiesiai iš rankos. 🐫🦙🦘🐑

Šios kelios dienos padėjo labiau pažinti savo kolegas bei sutvirtino tarpusavio ryšį.

Taip pat labai džiaugiamės pasirinkę būtent “Skangaļu muiža” dvarą šiam renginiui. Tai vieta, kurią „Latvijos vaikų paramos fondas“ vadina savo namais. Pasirinkę šią vietą, ne tik turėjome renginį gražioje aplinkoje, bet ir parėmėme dvaro savininkus, o visos dvaro pajamos atitenka vaikų bei jaunimo gerovei kurti. Dimedium vizija puikiai tą atspindi, kad mūsų vaikai bei anūkai būtų laimingi ir sveiki.

Nekantriai laukiame kitų bendrų įmonės renginių! 😊