Alta Genetics – gyvulių veisimo ir genetikos lyderė pasaulyje

23.01.2023
Gyvulininkystė

Alta Genetics yra viena didžiausių privataus kapitalo įmonių pasaulyje, kuri nuo seno dirba gyvulių veisimo ir genetikos srityje.

Kasmet parduoda daugiau nei 15 milijonų spermos dozių ir yra pasaulinė genetikos lyderė pieninių galvijų rinkoje. Įmonė sukūrė unikalią programinę įrangą ir genetinius algoritmus, kurie leidžia selekcionuoti ir identifikuoti geriausius gyvulių genetinius profilius, siekiant gerinti produktyvumą.

Pagal statistinius duomenis, Alta Genetics karvės yra vienos produktyviausių pasaulyje, nes jos gali pagaminti iki 9000 litrų pieno per metus. Be to, Alta Genetics karvės taip pat yra vienos sveikiausių pasaulyje, nes jos turi mažiau ligų ir ilgesnį produktyvumo laikotarpį bei daugiau laktacijų.

Alta Genetics taip pat yra viena iš pirmaujančių įmonių, siekiančių atsakingo ir ilgalaikio požiūrio į aplinką ir gyvūnų gerovę. Ji taiko inovatyvias technologijas ir praktikas, kad sumažintų poveikį aplinkai ir gerintų gyvūnų gerovę.

Visų šių dalykų dėka, Alta Genetics yra ne tik pasaulio lyderė teikiant pasirinktas galvijų genetikos paslaugas, bet ir viena iš patikimiausių šios rinkos įmonių. Jie nuolat investuoja į naujas technologijas ir praktikas, kad būtų pranašesni savo srityje ir teiktų aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams.